Vendégkönyv

Dátum 2012.10.26

Feladó Börtönvilág - Lili

Tárgy Re:Re:Re:bolhák

Lehet, hogy a Venyige nem egy nagy börtön, de túl zsúfolt, minden más BV intézet is Magyarországon. Nem tudják az összes rabot egyszerre kiterelni a zárkákból és megoldani a rovarirtást. Valamint az anyagi háttere sincs meg a BV-nek hozzá, hogy hetente irtsa a bogarakat. Sajnos az alapvető tisztaságot is elkerülő emberek visszahozzák az élősködőket és így kezdődik minden elölről. Az meg szerintem egy veszett fejsze nyele, hogy a rabok dobjanak össze arra, hogy bogártalanítsák az átmeneti otthonukat. Bár ha rajtam múlik én szívesen támogatok egy ilyen kezdeményezést, de nem hiszem, hogy túl sok rab lenne, aki nem nevet ki egy ilyen felvetés végett. Néhány kapcsolattartó jó szokásáról, hogy tiltott dolgokat csempész be én inkább nem is formálnék véleményt. Én mindig betartom a szabályokat és a bent lévő "embereimet" is mindig erre kérem. Tudnék egy-két keresetlen szót váltani azzal a személlyel is, aki például egy szivacsos matricába rejtett kábítószert és ezért az én tök cukin feldíszített borítékomról letépdesték a matricákat. Maximálisan egyetértek veled. Természetesen utána fogok kérdezni, hogy milyen "szert" tudnál beküldeni a fiadnak, hogy ne kínozzák a bogarak annyira. Szerintem legelőbb már csak a jövőhét elején fogok tudni válaszolni, addig türelmedet kérném.

Vissza